Wellness pro maminky

Ve čtvrtek 16. 5. 2024 se u nás ve školní družině v 1. oddělení hýčkaly naše maminky!

Na uvítanou dostaly maminky kávičku. A pak už se jen nechávaly opečovávat 💆🏼‍♀️💅🏻💇🏻‍♀️

Maminky měly možnost využít wellness salónky a také, že je využily. Měly plně k dispozici manikúru, masáž rukou a dokonce masáž celého těla. Děti se vyznamenaly také v poskytování kadeřnických služeb a kosmetiky a v neposlední řadě bylo též k dispozici improvizované divadélko, čtecí koutek a fotokoutek.

K relaxu přispělo také občerstvení, většina sladkého, káva a kakao.

Bylo to nádherné odpoledne a jsem šťastná, že jsem to celé mohla sledovat, tu lásku a něhu s jakou se Vám, naše maminky, věnovaly vaše (a také alespoň trošku moje:-) úžasné děti.

Děkuji též 🙏🏻 našim asistentkám Jiřince a Míle, bez kterých bych tuto krásnou akci nemohla udělat.