Sportovní dny

Závěr letošního školního roku jsme opět věnovali sportu. Společně s devátou třídou jsme připravili sportovní aktivity pro všechny žáky školy včetně našich předškoláků. Letos jsme sportovní zápolení rozdělili na míčové hry a seznámení se základy orientačního běhu. Fotbálek a vybíjenou střídal přesun na louku a lesík pod Železným, kde jsme ve spolupráci s paní Kazdovou připravili dětem stanoviště, kde se děti seznámily zábavnou formou se základy práce s mapou, orientací v číslech, značkách a terénu . Celou průpravu jsme zakončili vlastním mini orientačním během v terénu na trati v délce asi 2-3 km. Letošní sportování nám tedy nabídlo nejen pohybové aktivity, ale přineslo i nové vědomosti pro nás v nové sportovní disciplíně.